Bel Fuse Inc. C48-16R22-19S-406
C48-16R22-19S-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R22-19S-406
Brief Description
26500 19C 19#16 S BY PLUG LC
Datasheet Download
C48-16R22-19S-406.pdf
Availability of C48-16R22-19S-406
QUANTITY
C48-16R22-19S-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R22-19S-406
Internal Part NumberEIS-C48-16R22-19S-406
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R22-19S-406
Related LinksC48-16R2, C48-16R22-19S-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R22-19S-406 Details Description
Related parts for C48-16R22-19S-406
RECEIVER REMOTE CTRL SIDE 36KHZ datasheet.pdf
RELAY SSR 240V 25A AC OUT PNL MT datasheet.pdf
IC FPGA 294 I/O 484FBGA datasheet.pdf
CAP CER 0.018UF 50V X7R 0805 datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 16V 10% 1410 datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CAT 6 GSA SHLD PATCH CORD 7' RD datasheet.pdf
CONN PLUG 15POS IN-LINE SLDR datasheet.pdf
VARISTOR 423V 4.5KA DISC 10MM datasheet.pdf
CONNECTOR datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD123 datasheet.pdf