Bel Fuse Inc. C48-16R22-55S-106
C48-16R22-55S-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R22-55S-106
Brief Description
26500 55C 55#20 SKT PLUG
Datasheet Download
C48-16R22-55S-106.pdf
Availability of C48-16R22-55S-106
QUANTITY
C48-16R22-55S-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R22-55S-106
Internal Part NumberEIS-C48-16R22-55S-106
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R22-55S-106
Related LinksC48-16R2, C48-16R22-55S-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R22-55S-106 Details Description
Related parts for C48-16R22-55S-106
FUSE GLASS 1.2A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
DBL BANA/MICROGRAB RG174/U 24" datasheet.pdf
MOSFET N-CH 200V 3A TO-220F datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPST 16A 125V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS .100 EYELET datasheet.pdf
SW DIP 4POS EXT HALF PITCH 24V datasheet.pdf
25 POS. MINI SPRING RECPT. HSG datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
SWITCH SELECTOR DPST-NO 3POS 10A datasheet.pdf
CONN IDC 6POS 2.54MM 22AWG GOLD datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 6POS SKT datasheet.pdf