Bel Fuse Inc. C48-16R22Y55S8-406
C48-16R22Y55S8-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R22Y55S8-406
Brief Description
26500 55C 55#20 S BY PLUG LC
Datasheet Download
C48-16R22Y55S8-406.pdf
Availability of C48-16R22Y55S8-406
QUANTITY
C48-16R22Y55S8-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R22Y55S8-406
Internal Part NumberEIS-C48-16R22Y55S8-406
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R22Y55S8-406
Related LinksC48-16R22, C48-16R22Y55S8-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R22Y55S8-406 Details Description
Related parts for C48-16R22Y55S8-406
CONVERTR 12V 2.5A 18-60 VIN VERT datasheet.pdf
SWITCH DIP SIP RT ANG 2POS datasheet.pdf
CONN HEADER 41POS .100" SGL GOLD datasheet.pdf
RES SMD 43K OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
TRANS NPN 20V 0.5A SC-59 datasheet.pdf
TAPE DISPENSER HAND - 48MM WIDTH datasheet.pdf
CONN HEADER 5POS .156 STR TIN datasheet.pdf
125MM OD RED LED FLATRING LT datasheet.pdf
RES SMD 17.8K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
DIODE ZENER 36V 200MW SOD323 datasheet.pdf
IC SLIC 2CH UNIV 100V 48QFN datasheet.pdf