Bel Fuse Inc. C48-16R24-57P10-106
C48-16R24-57P10-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R24-57P10-106
Brief Description
26500 57C 55#20 2#12 PIN PLUG
Datasheet Download
C48-16R24-57P10-106.pdf
Availability of C48-16R24-57P10-106
QUANTITY
C48-16R24-57P10-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R24-57P10-106
Internal Part NumberEIS-C48-16R24-57P10-106
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R24-57P10-106
Related LinksC48-16R24, C48-16R24-57P10-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R24-57P10-106 Details Description
Related parts for C48-16R24-57P10-106
BOX ABS ALMOND 4.15"L X 2.4"W datasheet.pdf
IC DETECTOR VOLT 3.7V CMOS 5SSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120PS .100 DIP SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS .125 SQ WW datasheet.pdf
CONN EDGECARD EXTEND 56POS .156 datasheet.pdf
BOOT MOLDED R/A SIZE 99 W/LIP datasheet.pdf
MOTOR BRUSHED DC 12V 12850RPM datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 16V SMD datasheet.pdf