Bel Fuse Inc. C48-16R24Y43S10-406
C48-16R24Y43S10-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R24Y43S10-406
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 23#20 20#16 S BY PLUG LC
Datasheet Download
C48-16R24Y43S10-406.pdf
Availability of C48-16R24Y43S10-406
QUANTITY
C48-16R24Y43S10-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R24Y43S10-406
Internal Part NumberEIS-C48-16R24Y43S10-406
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R24Y43S10-406
Related LinksC48-16R24, C48-16R24Y43S10-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R24Y43S10-406 Details Description
Related parts for C48-16R24Y43S10-406
IC OPAMP VFB 20MHZ RRO 14TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 1.15K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 100PF 1.5KV X7R 2225 datasheet.pdf
LED CBI 3MM HE YLW 60DEG RA RP datasheet.pdf
CONN HEADER .100" DUAL STR 48POS datasheet.pdf
OSC XO 10-160MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 13 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CAP FILM 8.2UF 10% 100VDC RAD datasheet.pdf
CAP FILM 0.15UF 10% 3KV RADIAL datasheet.pdf