Bel Fuse Inc. C48-16R8-3S7-106
C48-16R8-3S7-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R8-3S7-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 3C 3#20 SKT PLUG
Datasheet Download
C48-16R8-3S7-106.pdf
Availability of C48-16R8-3S7-106
QUANTITY
C48-16R8-3S7-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R8-3S7-106
Internal Part NumberEIS-C48-16R8-3S7-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R8-3S7-106
Related LinksC48-16R8, C48-16R8-3S7-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R8-3S7-106 Details Description
Related parts for C48-16R8-3S7-106
DIODE ZENER 8.2V 500MW DO35 datasheet.pdf
MOD PWR ENT STD PCB 2.0 PNL datasheet.pdf
CAP CER 6.8PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
RES 294K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 12V 2W DO41 datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 3POS 5.08MM datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 870MA 430 MOHM datasheet.pdf