ITT Cannon, LLC CA3106E20-22SYBF80A176
CA3106E20-22SYBF80A176 picture photo
Mfg. Part Number
CA3106E20-22SYBF80A176
Brief Description
CB 6C 3#16 3#8 SKT PLUG
Datasheet Download
CA3106E20-22SYBF80A176.pdf
Availability of CA3106E20-22SYBF80A176
QUANTITY
CA3106E20-22SYBF80A176 Order Process
Ship out your order
Specifications of CA3106E20-22SYBF80A176
Internal Part NumberEIS-CA3106E20-22SYBF80A176
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CA3106E20-22SYBF80A176
Related LinksCA3106E20-2, CA3106E20-22SYBF80A176 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
CA3106E20-22SYBF80A176 Details Description
Related parts for CA3106E20-22SYBF80A176
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 20W datasheet.pdf
TRIAC ALTERNISTOR 700V 4A DPAK datasheet.pdf
RES SMD 392 OHM 1% 1/3W 0805 datasheet.pdf
CA 50/125UM LDD ZIP SC DUP datasheet.pdf
RES 20 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
DCDC CONVERTER +/-9VOUT 1W datasheet.pdf
AUTO RESET THERMOSTAT datasheet.pdf
FIXED IND 1.5MH 85MA 30 OHM TH datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X11.43MM datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS BOX MNT SKT datasheet.pdf