Panduit CCH125-S10-C0
CCH125-S10-C0 picture photo
Mfg. Part Number
CCH125-S10-C0
Manufacturer
Product Category
Clamps and Clips
Brief Description
CABLE CLAMP 1.25"
Datasheet Download
CCH125-S10-C0.pdf
Availability of CCH125-S10-C0
QUANTITY
CCH125-S10-C0 Order Process
Ship out your order
Specifications of CCH125-S10-C0
Internal Part NumberEIS-CCH125-S10-C0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Cables, Wires - Management
FamilyClamps and Clips
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CCH125-S10-C0
Related LinksCCH125, CCH125-S10-C0 Datasheet, Panduit Distributor
CCH125-S10-C0 Details Description
Related parts for CCH125-S10-C0
IC REG LDO 5V 5A D2PAK datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONN RCPT 100POS .100" DBL PCB datasheet.pdf
RES 5 OHM 20W 1% PCB NON-IND datasheet.pdf
RES 2.21M OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf