Omron Automation & Safety CCS-LDL2-80X16SW
CCS-LDL2-80X16SW picture photo
Mfg. Part Number
CCS-LDL2-80X16SW
Manufacturer
Product Category
Machine Vision - Lighting
Brief Description
G2 SOFT WHITE BAR LIGHT 80MM X
Datasheet Download
CCS-LDL2-80X16SW.pdf
Availability of CCS-LDL2-80X16SW
QUANTITY
CCS-LDL2-80X16SW Order Process
Ship out your order
Specifications of CCS-LDL2-80X16SW
Internal Part NumberEIS-CCS-LDL2-80X16SW
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Design ResourcesLighting Product Selector
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyMachine Vision - Lighting
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CCS-LDL2-80X16SW
Related LinksCCS-LDL2, CCS-LDL2-80X16SW Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
CCS-LDL2-80X16SW Details Description
Related parts for CCS-LDL2-80X16SW
CAP CER 0.022UF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 133K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB datasheet.pdf
MULTI-MOLD datasheet.pdf
PAC-UNIV-HE20 CBL ASSY datasheet.pdf
TXRX CWDM 1551NM YELLOW SFP datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS IN-LINE SLDR datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS PNL MNT PIN datasheet.pdf
TERM BLOCK COVER datasheet.pdf
CAP ALUM 1UF 20% 200V RADIAL datasheet.pdf