Crystek Corporation CCSMA26.5-MM-190-30
CCSMA26.5-MM-190-30 picture photo
Mfg. Part Number
CCSMA26.5-MM-190-30
Manufacturer
Product Category
Coaxial Cables (RF)
Brief Description
RFCABLE SMA M/M LOW LOSS 26.5GHZ
Datasheet Download
CCSMA26.5-MM-190-30.pdf
Availability of CCSMA26.5-MM-190-30
QUANTITY
CCSMA26.5-MM-190-30 Order Process
Ship out your order
Specifications of CCSMA26.5-MM-190-30
Internal Part NumberEIS-CCSMA26.5-MM-190-30
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyCoaxial Cables (RF)
Series190
GenderMale to Male
StyleSMA to SMA
1st ConnectorSMA Male Plug
2nd ConnectorSMA Male Plug
Length30.0" (762.0mm)
Cable Type5.21mm OD Coaxial Cable
Impedance50 Ohm
Frequency - Max-
ColorGray
FeaturesShielded
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CCSMA26.5-MM-190-30
Related LinksCCSMA26.5, CCSMA26.5-MM-190-30 Datasheet, Crystek Corporation Distributor
CCSMA26.5-MM-190-30 Details Description
Related parts for CCSMA26.5-MM-190-30
CONN HEADER .100 DUAL STR 68POS datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V datasheet.pdf
IC VREF SERIES 10V 8SOIC datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 250V X7R 1206 datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX .5MM 70POS .35M datasheet.pdf
RES 820 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
Crystal 24.0000MHz 10ppm 18pF 200 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CAP CER 7.1PF 25V NP0 008004 datasheet.pdf