Murata Electronics North America CDA10.7MG83-A
CDA10.7MG83-A picture photo
Mfg. Part Number
CDA10.7MG83-A
Datasheet Download
CDA10.7MG83-A.pdf
Availability of CDA10.7MG83-A
QUANTITY
CDA10.7MG83-A Order Process
Ship out your order
Specifications of CDA10.7MG83-A
Internal Part NumberEIS-CDA10.7MG83-A
Delivery TimeIn stock, ship CDA10.7MG83-A today.
SeriesCDA10.7
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD-DIP
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CDA10.7MG83-A
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCDA10., CDA10.7MG83-A Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CDA10.7MG83-A Details Description
Related parts for CDA10.7MG83-A
IC DRIVER MONOLITHIC TO-220-11 datasheet.pdf
DIP CABLE - HDM26S/AE26G/X datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
FUSE 4/10A 600V FAST UL CSA datasheet.pdf
MODULE ADAPTER SGL OPAMP W/CABLE datasheet.pdf
FAN AXIAL 119X38MM 100VAC TERM datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 28POS INLINE PIN datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 1W 5V 100MA OUT datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X10MM L-TAB datasheet.pdf
ANVIL, WIRE datasheet.pdf
10UF 100V 10X10X10MM 105C 3000H datasheet.pdf