Murata Electronics North America CDA5.5MC33-TF21
CDA5.5MC33-TF21 picture photo
Mfg. Part Number
CDA5.5MC33-TF21
Datasheet Download
CDA5.5MC33-TF21.pdf
Availability of CDA5.5MC33-TF21
QUANTITY
CDA5.5MC33-TF21 Order Process
Ship out your order
Specifications of CDA5.5MC33-TF21
Internal Part NumberEIS-CDA5.5MC33-TF21
Delivery TimeIn stock, ship CDA5.5MC33-TF21 today.
SeriesCDA5.5MC3
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD-DIP
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CDA5.5MC33-TF21
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCDA5.5M, CDA5.5MC33-TF21 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CDA5.5MC33-TF21 Details Description
Related parts for CDA5.5MC33-TF21
CONN SPRING 48POS DUAL .197 PCB datasheet.pdf
LED 3MM GAP DIFF RED RA HOUSING datasheet.pdf
FIXED IND 330UH 850MA 510 MOHM datasheet.pdf
IC FPGA 240 I/O 484FCBGA datasheet.pdf
CAP CER 33PF 50V T2H 0402 datasheet.pdf
KK 156 HDR ASSY FRLK RTAN 17POS datasheet.pdf
CAP FILM 0.33UF 5% 400VDC 2DIP datasheet.pdf
ANT TWO-WAY 72MHZ PL CONN 8" datasheet.pdf
RES 4.64K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
HOOK-UP SOLID 26AWG RED 1000' datasheet.pdf
Connector Socket 13 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf