Vishay/Vitramon CDR34BP912AJZRAT
CDR34BP912AJZRAT picture photo
Mfg. Part Number
CDR34BP912AJZRAT
Brief Description
CAP CER 9100PF 50V 5% BP 1812
Datasheet Download
CDR34BP912AJZRAT.pdf
Availability of CDR34BP912AJZRAT
QUANTITY
CDR34BP912AJZRAT Order Process
Ship out your order
Specifications of CDR34BP912AJZRAT
Internal Part NumberEIS-CDR34BP912AJZRAT
PackagingTape & Reel (TR)
Capacitance9100pF
Tolerance±5%
Voltage - Rated50V
Temperature CoefficientBP
Mounting TypeSurface Mount, MLCC
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Package / Case1812 (4532 Metric)
Size / Dimension0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)-
Thickness (Max)0.059" (1.50mm)
Lead Spacing-
FeaturesMilitary
Failure RateR (0.01%)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CDR34BP912AJZRAT
Related LinksCDR34BP9, CDR34BP912AJZRAT Datasheet, Vishay/Vitramon Distributor
CDR34BP912AJZRAT Details Description
Related parts for CDR34BP912AJZRAT
TRANS NPN VHF/UHF 25V SOT23-3 datasheet.pdf
LED AMBER CLEAR 4PLCC SMD datasheet.pdf
TRIMMER 20 OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
IC CLK BUFFER ZD HI DRV 16-SOIC datasheet.pdf
LED YELLOW 3MM ROUND T/H datasheet.pdf
RES ARRAY 15 RES 20K OHM 16SOIC datasheet.pdf
IC ADC 16BIT 30MSPS 48LFCSP datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 23 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 100V 3A DO27 datasheet.pdf
Connector Receptacle 30 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
TVS DIODE 14VWM 23.2VC PLAD datasheet.pdf
TRANS 2PNP 60V 0.6A SOT363 datasheet.pdf