Sensata Technologies/Airpax CELHPK11-1REC5-35268-125
CELHPK11-1REC5-35268-125 picture photo
Mfg. Part Number
CELHPK11-1REC5-35268-125
Datasheet Download
CELHPK11-1REC5-35268-125.pdf
Availability of CELHPK11-1REC5-35268-125
QUANTITY
CELHPK11-1REC5-35268-125 Order Process
Ship out your order
Specifications of CELHPK11-1REC5-35268-125
Internal Part NumberEIS-CELHPK11-1REC5-35268-125
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CELHPK11-1REC5-35268-125
CELHPK11-1REC5-35268-125 Details Description
Related parts for CELHPK11-1REC5-35268-125
JUMPER-H1505TR/A3049W/H1505TR12" datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V datasheet.pdf
RES SMD 330K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP TANT 2.2UF 10V 20% 0402 datasheet.pdf
RES 340 OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
IC BUCK SYNC ADJ 2A TO-PMOD-7 datasheet.pdf
CBL 39POS 0.5MM JMPR TYPE D 9" datasheet.pdf
CAP CER 150PF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 25W datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS PNL MNT SLDR datasheet.pdf