SL Power Electronics - Manufacturer of Condor/Ault Brands CENB1010A0544F01
CENB1010A0544F01 picture photo
Mfg. Part Number
CENB1010A0544F01
Manufacturer
Product Category
AC DC Desktop, Wall Adapters
Brief Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V
Datasheet Download
CENB1010A0544F01.pdf
Availability of CENB1010A0544F01
QUANTITY
CENB1010A0544F01 Order Process
Ship out your order
Specifications of CENB1010A0544F01
Internal Part NumberEIS-CENB1010A0544F01
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Mfg Application NotesEnergy Efficiency Requirements
RoHS InformationCENB Series RoHS Declaration
Standard Package1
Category Power Supplies - External/Internal (Off-Board)
FamilyAC DC Desktop, Wall Adapters
SeriesCENB1010
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CENB1010A0544F01
CENB1010A0544F01 Details Description
Related parts for CENB1010A0544F01
SWITCH ROCKER SPST 10A 125V datasheet.pdf
TRIMMER 50K OHM 0.5W SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
CONV DC/DC 3.3V 4250MA SINGLE A datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN datasheet.pdf
CHOKE COMMON MODE datasheet.pdf
CONN PLUG 14POS PNL MNT SLDR datasheet.pdf
IGBT MOD 1200V 25A PKG H CRCT:XB datasheet.pdf
RES SMD 620 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf