SL Power Electronics - Manufacturer of Condor/Ault Brands CENB1020A1245B01
CENB1020A1245B01 picture photo
Mfg. Part Number
CENB1020A1245B01
Brief Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V
Datasheet Download
CENB1020A1245B01.pdf
Availability of CENB1020A1245B01
QUANTITY
CENB1020A1245B01 Order Process
Ship out your order
Specifications of CENB1020A1245B01
Internal Part NumberEIS-CENB1020A1245B01
FamilyAC DC Desktop, Wall Adapters
SeriesCENB1020
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CENB1020A1245B01
CENB1020A1245B01 Details Description
Related parts for CENB1020A1245B01
TOOL APPLICATOR TM23 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 33V 80A TO-220 datasheet.pdf
CAP CER 20PF 200V NP0 1206 datasheet.pdf
CAP MICA 1000PF 5% 500V SMD datasheet.pdf
CAP TANT 0.082UF 5% 50V AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 0.1UF 5% 50V AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 5A 120V datasheet.pdf
DIL SOLDER TAIL 2.54MM datasheet.pdf
HD SMT datasheet.pdf
SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.018UF 10% 310VAC AXIA datasheet.pdf