SL Power Electronics - Manufacturer of Condor/Ault Brands CENB1030A4803Q01
CENB1030A4803Q01 picture photo
Mfg. Part Number
CENB1030A4803Q01
Brief Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V
Datasheet Download
CENB1030A4803Q01.pdf
Availability of CENB1030A4803Q01
QUANTITY
CENB1030A4803Q01 Order Process
Ship out your order
Specifications of CENB1030A4803Q01
Internal Part NumberEIS-CENB1030A4803Q01
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Mfg Application NotesEnergy Efficiency Requirements
RoHS InformationCENB Series RoHS Declaration
Standard Package1
Category Power Supplies - External/Internal (Off-Board)
FamilyAC DC Desktop, Wall Adapters
SeriesCENB1030
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CENB1030A4803Q01
CENB1030A4803Q01 Details Description
Related parts for CENB1030A4803Q01
TERM BLOCK PLUG 7POS STR 3.5MM datasheet.pdf
CONN FFC FPC 15POS 1.25MM R/A datasheet.pdf
CAP FILM 1UF 20% 250VDC AXIAL datasheet.pdf
IC TXRX RS232 1MBPS SD 28TSSOP datasheet.pdf
RES 6.80 OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 820 OHM 1% 0.4W 0204 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.2MHZ 14SOIC datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 12POS PNL MNT SKT datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 25MHZ 16QFN datasheet.pdf
CAP CER 13PF 200V NP0 0603 datasheet.pdf