ITT Cannon, LLC CIR030-10SL-3PQ-F80-VO
CIR030-10SL-3PQ-F80-VO picture photo
Mfg. Part Number
CIR030-10SL-3PQ-F80-VO
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CIR 3C 3#16S PIN RECP WALL
Datasheet Download
CIR030-10SL-3PQ-F80-VO.pdf
Availability of CIR030-10SL-3PQ-F80-VO
QUANTITY
CIR030-10SL-3PQ-F80-VO Order Process
Ship out your order
Specifications of CIR030-10SL-3PQ-F80-VO
Internal Part NumberEIS-CIR030-10SL-3PQ-F80-VO
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CIR030-10SL-3PQ-F80-VO
Related LinksCIR030-10SL, CIR030-10SL-3PQ-F80-VO Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
CIR030-10SL-3PQ-F80-VO Details Description
Related parts for CIR030-10SL-3PQ-F80-VO
RES SMD 17.8 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 1.58K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES 220K OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
OSC XO 50.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
RES 145K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN INSERT SHELL PLUG CABLE datasheet.pdf
4WALL TRIPOLARIZ HEADER 40 CONTA datasheet.pdf
FIXED IND 27NH 400MA 360 MOHM datasheet.pdf
CONN PLUG W/PINS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 11 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 21 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
DIODE ZENER 10V 500MW SOD80 datasheet.pdf