ITT Cannon, LLC CIR030-24A-25PZ-F80
CIR030-24A-25PZ-F80 picture photo
Mfg. Part Number
CIR030-24A-25PZ-F80
Brief Description
CIR 25C 25#16 FR SKT RECP
Datasheet Download
CIR030-24A-25PZ-F80.pdf
Availability of CIR030-24A-25PZ-F80
QUANTITY
CIR030-24A-25PZ-F80 Order Process
Ship out your order
Specifications of CIR030-24A-25PZ-F80
Internal Part NumberEIS-CIR030-24A-25PZ-F80
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CIR030-24A-25PZ-F80
Related LinksCIR030-24, CIR030-24A-25PZ-F80 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
CIR030-24A-25PZ-F80 Details Description
Related parts for CIR030-24A-25PZ-F80
RES 11 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN CABLE CLAMP SZ 21 M24 BLACK datasheet.pdf
IC REG BUCK BST ADJ/PROG 16QSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
RES 470K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 11K OHM 1/20W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 27PF 25V C0G 0201 datasheet.pdf
ARROWHEAD DOMED 50LB datasheet.pdf
CONN PLUG 41POS INLINE SKT datasheet.pdf
CONTROL LOGIC FPG WATERTRONICS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 6 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf