Laird Technologies - Signal Integrity Products CM1206C161R-10
CM1206C161R-10 picture photo
Mfg. Part Number
CM1206C161R-10
Manufacturer
Product Category
Common Mode Chokes
Brief Description
CHOKE COMMON MODE SMD
Datasheet Download
CM1206C161R-10.pdf
Availability of CM1206C161R-10
QUANTITY
CM1206C161R-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of CM1206C161R-10
Internal Part NumberEIS-CM1206C161R-10
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10,000
Category Filters
FamilyCommon Mode Chokes
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CM1206C161R-10
CM1206C161R-10 Details Description
Related parts for CM1206C161R-10
RES SMD 576 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
LED PANEL IND 10V RED datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
KK 100 HDR ASSY RA BKWY 4POS datasheet.pdf
RES 2.21K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
HEATSINK 45X40X12.7MM XCUT datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 128POS CABLE SKT datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 9 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
55PC CABLE datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 5POS PIN datasheet.pdf