Vishay/Beyschlag CMB02070X3301GB200
CMB02070X3301GB200 picture photo
Mfg. Part Number
CMB02070X3301GB200
Brief Description
RES SMD 3.3K OHM 2% 1W 0207
Datasheet Download
CMB02070X3301GB200.pdf
Availability of CMB02070X3301GB200
QUANTITY
CMB02070X3301GB200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CMB02070X3301GB200
Internal Part NumberEIS-CMB02070X3301GB200
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)3.3k
Tolerance±2%
Power (Watts)1W
Temperature Coefficient-
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / CaseMELF, 0207
Supplier Device Package0207
Size / Dimension0.087" Dia x 0.228" L (2.20mm x 5.80mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CMB02070X3301GB200
Related LinksCMB02070X, CMB02070X3301GB200 Datasheet, Vishay/Beyschlag Distributor
CMB02070X3301GB200 Details Description
Related parts for CMB02070X3301GB200
CONN HEADER 14POS DL R/A TIN T/H datasheet.pdf
DEKAFIX GW 5 MARKED + 50/CD datasheet.pdf
MATRIX CARD FOR HI-LO PROG datasheet.pdf
RES SMD 2.87KOHM 0.02% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 13POS STRGHT PINS datasheet.pdf
CONV DC/DC 3.5W 18-36VIN +/-05VO datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 0.357 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf