Laird Technologies IAS CMUHF400
CMUHF400 picture photo
Mfg. Part Number
CMUHF400
Manufacturer
Product Category
Coaxial Connectors (RF)
Brief Description
CONN MINI UHF MALE CRIMP-ON
Datasheet Download
CMUHF400.pdf
Availability of CMUHF400
QUANTITY
CMUHF400 Order Process
Ship out your order
Specifications of CMUHF400
Internal Part NumberEIS-CMUHF400
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCoaxial Connectors (RF)
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CMUHF400
Related LinksCMUH, CMUHF400 Datasheet, Laird Technologies IAS Distributor
CMUHF400 Details Description
Related parts for CMUHF400
IC CPLD 32MC 10NS 44TQFP datasheet.pdf
CONN HEADER 24POS .100" SGL GOLD datasheet.pdf
RES 432K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC EEPROM 8KBIT 400KHZ SOT23-5 datasheet.pdf
RES 7 OHM 10W 10% AXIAL datasheet.pdf
RES 127K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
HARDWARE datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE PIN datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 1A SYNC 16QFN datasheet.pdf