Bel Fuse Inc. CN0966A14A15S7Y040
CN0966A14A15S7Y040 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A14A15S7Y040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 15C 15#20 S PLUG AN LC
Datasheet Download
CN0966A14A15S7Y040.pdf
Availability of CN0966A14A15S7Y040
QUANTITY
CN0966A14A15S7Y040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A14A15S7Y040
Internal Part NumberEIS-CN0966A14A15S7Y040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A14A15S7Y040
Related LinksCN0966A14, CN0966A14A15S7Y040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A14A15S7Y040 Details Description
Related parts for CN0966A14A15S7Y040
JUMPER-H1504TR/A3048L/X 6" datasheet.pdf
CAP ALUM 4700UF 20% 10V SMD datasheet.pdf
PTC RESETTABLE 15V 1.75A STRAP datasheet.pdf
RES SMD 845 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CARD EDGE 20POS DL .125X.250 BLK datasheet.pdf
RES SMD 22K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
HEATSINK SSR 3.0DEG C/W PNL MNT datasheet.pdf
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
FIXED IND 55UH 7A 17 MOHM TH datasheet.pdf
CONVERT DC-DC 2.5V 70A 175W datasheet.pdf