Bel Fuse Inc. CN0966A20A41P7-200
CN0966A20A41P7-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A20A41P7-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 41C 41#20 P PLUG AN WC
Datasheet Download
CN0966A20A41P7-200.pdf
Availability of CN0966A20A41P7-200
QUANTITY
CN0966A20A41P7-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A20A41P7-200
Internal Part NumberEIS-CN0966A20A41P7-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A20A41P7-200
Related LinksCN0966A20, CN0966A20A41P7-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A20A41P7-200 Details Description
Related parts for CN0966A20A41P7-200
CONN RCPT 2MM HM 50POS R/A GOLD datasheet.pdf
IC OPAMP GP 25MHZ RRO 8UMAX datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
LED RED CLEAR 1208 SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 100W datasheet.pdf
RES 1M OHM 2% 1W AXIAL datasheet.pdf
IC AMP CATV PWR DOUBLER SOT115J datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 2SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .156" datasheet.pdf