Bel Fuse Inc. CN0966B10G05S8-000
CN0966B10G05S8-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966B10G05S8-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 5C 5#20 S TH PLUG LC
Datasheet Download
CN0966B10G05S8-000.pdf
Availability of CN0966B10G05S8-000
QUANTITY
CN0966B10G05S8-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966B10G05S8-000
Internal Part NumberEIS-CN0966B10G05S8-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966B10G05S8-000
Related LinksCN0966B10, CN0966B10G05S8-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966B10G05S8-000 Details Description
Related parts for CN0966B10G05S8-000
RES ARRAY 9 RES 180 OHM 10SIP datasheet.pdf
RES SMD 7.68KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN RCPT 39POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
DIODE PIN DIVERSITY SW SOT143 datasheet.pdf
TERM BLOCK 3POS 7.62MM PCB HORIZ datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .156" datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE SKT datasheet.pdf
CONN FPC 38POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
CRYSTAL 27.120 MHZ 10PF SMT datasheet.pdf