Bel Fuse Inc. CN0966B24G61SN-200
CN0966B24G61SN-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966B24G61SN-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 61C 61#20 S TH PLUG WC
Datasheet Download
CN0966B24G61SN-200.pdf
Availability of CN0966B24G61SN-200
QUANTITY
CN0966B24G61SN-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966B24G61SN-200
Internal Part NumberEIS-CN0966B24G61SN-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966B24G61SN-200
Related LinksCN0966B24, CN0966B24G61SN-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966B24G61SN-200 Details Description
Related parts for CN0966B24G61SN-200
OPTOISO 7.5KV TRANS W/BASE 6SMD datasheet.pdf
CONN MAGJACK 2PORT 100 BASE-T datasheet.pdf
RES METAL OX 3W 75 OHM 1% AXL datasheet.pdf
RES 150K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
FUSE F/A DIAZED DII 4A 500V EURO datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.374" (9.50mm) datasheet.pdf
MOTOR SERVO AC KEY 1.5KW 200V datasheet.pdf
CONN BACKSHELL M25 X 1.5 BLACK datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
FIXED IND 25UH 4.4A 35 MOHM TH datasheet.pdf