Bel Fuse Inc. CN0967C12A03SN-200
CN0967C12A03SN-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C12A03SN-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 3C 3#16 S TH RECP AN WC
Datasheet Download
CN0967C12A03SN-200.pdf
Availability of CN0967C12A03SN-200
QUANTITY
CN0967C12A03SN-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C12A03SN-200
Internal Part NumberEIS-CN0967C12A03SN-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C12A03SN-200
Related LinksCN0967C12, CN0967C12A03SN-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C12A03SN-200 Details Description
Related parts for CN0967C12A03SN-200
CONN FFC FPC 22POS 1.00MM R/A datasheet.pdf
JUMPER-H1505TR/A3049G/H1505TR 4" datasheet.pdf
IC OPAMP GP 220KHZ RRO 8SO datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 23POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
CAP ALUM 560UF 20% 180V SNAP datasheet.pdf
RES 1.2 OHM 10W 10% AXIAL datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 1.2KV 60A TO247AC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W datasheet.pdf
RES SMD 200 OHM 1% 1/20W 0402 datasheet.pdf
CONN LINE DRAIN CRIMP 1POS datasheet.pdf
Connector Receptacle 4 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf