Bel Fuse Inc. CN0967C12G03P10-000
CN0967C12G03P10-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C12G03P10-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 3C 3#16 P TH RECP LC
Datasheet Download
CN0967C12G03P10-000.pdf
Availability of CN0967C12G03P10-000
QUANTITY
CN0967C12G03P10-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C12G03P10-000
Internal Part NumberEIS-CN0967C12G03P10-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C12G03P10-000
Related LinksCN0967C12, CN0967C12G03P10-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C12G03P10-000 Details Description
Related parts for CN0967C12G03P10-000
CONN BACKSHELL DB15 DIE CAST datasheet.pdf
CONN HOOD TOP ENTRY SZB16 PG21 datasheet.pdf
ADAPTER RJ45-25POS FMALE DB GREY datasheet.pdf
SENSOR 75PSIS 1/4 NPT 5V datasheet.pdf
IC CLK BUFFER ZD HI DRV 16-TSSOP datasheet.pdf
IC POT DPP 100K 256TAP 24TSSOP datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE PIN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
DC/DC CONVERT 5V 20A 1/8TH BRICK datasheet.pdf
SENS INDUCT PROX 3W PNP NO 2M datasheet.pdf
Connector HDMI 19 Position datasheet.pdf