Bel Fuse Inc. CN0967C24A61S8-200
CN0967C24A61S8-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C24A61S8-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 61C 61#20 S RECP AN WC
Datasheet Download
CN0967C24A61S8-200.pdf
Availability of CN0967C24A61S8-200
QUANTITY
CN0967C24A61S8-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C24A61S8-200
Internal Part NumberEIS-CN0967C24A61S8-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C24A61S8-200
Related LinksCN0967C24, CN0967C24A61S8-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C24A61S8-200 Details Description
Related parts for CN0967C24A61S8-200
RES SMD 51 OHM 5% 3W Z BEND datasheet.pdf
CONN HEADER 60POS .8MM DUAL SMD datasheet.pdf
IC BATT CHRGR LI-ION 4.1V 16-QFN datasheet.pdf
RES SMD 84.5 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
SWITCH PLUNGER SPST 3A QC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 200W datasheet.pdf
OSC PROG 2.5V 1.3NS 50PPM 2X2.5 datasheet.pdf
RES SMD 13.3 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf