Bel Fuse Inc. CN0967C24S30PN-000
CN0967C24S30PN-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C24S30PN-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 30C 30#16 P RECP SS LC
Datasheet Download
CN0967C24S30PN-000.pdf
Availability of CN0967C24S30PN-000
QUANTITY
CN0967C24S30PN-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C24S30PN-000
Internal Part NumberEIS-CN0967C24S30PN-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C24S30PN-000
Related LinksCN0967C24, CN0967C24S30PN-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C24S30PN-000 Details Description
Related parts for CN0967C24S30PN-000
HOOK-UP SOLID 20AWG BLACK 100' datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 0.5A 8MSOP datasheet.pdf
CAP ALUM 3.3UF 20% 250V RADIAL datasheet.pdf
TRIMMER 22K OHM 1W PC PIN datasheet.pdf
TORSION SPRING 63800-0127 datasheet.pdf
POT 5K OHM 1/20W CARBON LOG datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
SENSOR HUMIDITY SPI 2% SMD datasheet.pdf
FAN 24VDC 80X25MM 2WR datasheet.pdf
IC CLK BUFFER PLL 44QFN datasheet.pdf
QUICK CONNECT FTG GCC294PM04 192 datasheet.pdf
CAP FILM 10NF 20% 310VAC RAD datasheet.pdf