Bel Fuse Inc. CN1020A12G03S9-040
CN1020A12G03S9-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A12G03S9-040
Brief Description
26500 3C 3#16 S BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A12G03S9-040.pdf
Availability of CN1020A12G03S9-040
QUANTITY
CN1020A12G03S9-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A12G03S9-040
Internal Part NumberEIS-CN1020A12G03S9-040
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A12G03S9-040
Related LinksCN1020A12, CN1020A12G03S9-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A12G03S9-040 Details Description
Related parts for CN1020A12G03S9-040
RES SMD 931K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
ROUND SPACER #8 BRASS 1" datasheet.pdf
TERM BLK BASE BRNCH 300V 12A WM datasheet.pdf
CONN TERM BLK MOD 24-8AWG GRAY datasheet.pdf
RES 57.6 OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 1K OHM 1.5W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
MODULE DRMOS 60A 40-PQFN datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 100TQFP datasheet.pdf
TVS DIODE 220VWM SMAJ datasheet.pdf
RES SMD 24 OHM 1% 0.6W 2010 datasheet.pdf
CONN PLUG SS 26POS STRT W/SCKT datasheet.pdf