Bel Fuse Inc. CN1020A14G04P7-040
CN1020A14G04P7-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A14G04P7-040
Brief Description
26500 4C 4#12 P BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A14G04P7-040.pdf
Availability of CN1020A14G04P7-040
QUANTITY
CN1020A14G04P7-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A14G04P7-040
Internal Part NumberEIS-CN1020A14G04P7-040
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A14G04P7-040
Related LinksCN1020A14, CN1020A14G04P7-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A14G04P7-040 Details Description
Related parts for CN1020A14G04P7-040
IC TXRX E1 1-CHIP 5V 100-LQFP datasheet.pdf
FIXED IND 1MH 125MA 12 OHM TH datasheet.pdf
CONN D-SUB HOUSING PLUG 25POS datasheet.pdf
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT IN-LINE 3POS W/SCKT datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 900MA 88 MOHM datasheet.pdf
LED CBI 3MM YELLOW 8BLOCK RA datasheet.pdf
FUSE F/A CLASS T 500A 300V datasheet.pdf
CAP TANT 0.47UF 5% 75V AXIAL datasheet.pdf