Bel Fuse Inc. CN1020A14G15P9Y040
CN1020A14G15P9Y040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A14G15P9Y040
Brief Description
26500 15C 15#20 P BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A14G15P9Y040.pdf
Availability of CN1020A14G15P9Y040
QUANTITY
CN1020A14G15P9Y040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A14G15P9Y040
Internal Part NumberEIS-CN1020A14G15P9Y040
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A14G15P9Y040
Related LinksCN1020A14, CN1020A14G15P9Y040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A14G15P9Y040 Details Description
Related parts for CN1020A14G15P9Y040
BOX ABS ALMOND 4.1"L X 2.6"W datasheet.pdf
ROUND STANDOFF 6-32 ALUM 3/8" datasheet.pdf
TVS DIODE 58.1VWM 92VC SMB datasheet.pdf
RES SMD 24K OHM 1% 1W 1218 datasheet.pdf
DC22 POWER ENTRY MOD W/FLTR 6A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
OSC VCXO 156.25MHZ LVDS SMD datasheet.pdf
RES SMD 560K OHM 2% 1/4W 1206 datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 20AWG YELLOW 1000' datasheet.pdf
RES SMD 73.2K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
DIODE AVALANCHE 1KV 1.5A datasheet.pdf