Bel Fuse Inc. CN1020A20G16S6-040
CN1020A20G16S6-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A20G16S6-040
Brief Description
26500 16C 16#16 S BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A20G16S6-040.pdf
Availability of CN1020A20G16S6-040
QUANTITY
CN1020A20G16S6-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A20G16S6-040
Internal Part NumberEIS-CN1020A20G16S6-040
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A20G16S6-040
Related LinksCN1020A20, CN1020A20G16S6-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A20G16S6-040 Details Description
Related parts for CN1020A20G16S6-040
BOX ABS BLACK 5.62"L X 3.25"W datasheet.pdf
IC CPLD 72MC 5NS 100TQFP datasheet.pdf
CONV DC/DC 3.5W 4.5-9VIN 24VOUT datasheet.pdf
RES 22.3K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.3A 8LFCSP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
IC CRYPTO TPM LPC 28TSSOP datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T766 datasheet.pdf
RES SMD 11 OHM 1% 1W 1218 datasheet.pdf