Bel Fuse Inc. CN1020A20G28P10Y040
CN1020A20G28P10Y040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A20G28P10Y040
Brief Description
26500 24#20 4#12 P BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A20G28P10Y040.pdf
Availability of CN1020A20G28P10Y040
QUANTITY
CN1020A20G28P10Y040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A20G28P10Y040
Internal Part NumberEIS-CN1020A20G28P10Y040
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A20G28P10Y040
Related LinksCN1020A20, CN1020A20G28P10Y040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A20G28P10Y040 Details Description
Related parts for CN1020A20G28P10Y040
CAP CER 0.22UF 16V X7R 0612 datasheet.pdf
RES SMD 475 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 7.68K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
DIODE ZENER 3V 500MW ALF2 datasheet.pdf
CAP CER 10UF 25V X7R 1210 datasheet.pdf
RES 61.2K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 56UF 10% 6V AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 16POS 0.100 T/H R/A datasheet.pdf
IC OSC VCXO 644.5313MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
MICRO 100C P 6" YEL JACKS NI datasheet.pdf
RES CHAS MNT 180 OHM 5% 50W datasheet.pdf