Bel Fuse Inc. CN1020A22G19S7-200
CN1020A22G19S7-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A22G19S7-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 19C 19#16 S BY PLUG WC
Datasheet Download
CN1020A22G19S7-200.pdf
Availability of CN1020A22G19S7-200
QUANTITY
CN1020A22G19S7-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A22G19S7-200
Internal Part NumberEIS-CN1020A22G19S7-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A22G19S7-200
Related LinksCN1020A22, CN1020A22G19S7-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A22G19S7-200 Details Description
Related parts for CN1020A22G19S7-200
CONN HEADER 50POS .100" DL GOLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS R/A .050 SLD datasheet.pdf
CONN FFC/FPC RCPT HSG 6POS 2.54 datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 20V 10% 1611 datasheet.pdf
IC OPAMP VGA 80MHZ 48TQFP datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
IC RF SWITCH SPDT 75OHM 8-MSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 128POS SKT datasheet.pdf