Bel Fuse Inc. CN1020A22G19S9-200
CN1020A22G19S9-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A22G19S9-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 19C 19#16 S BY PLUG WC
Datasheet Download
CN1020A22G19S9-200.pdf
Availability of CN1020A22G19S9-200
QUANTITY
CN1020A22G19S9-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A22G19S9-200
Internal Part NumberEIS-CN1020A22G19S9-200
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A22G19S9-200
Related LinksCN1020A22, CN1020A22G19S9-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A22G19S9-200 Details Description
Related parts for CN1020A22G19S9-200
JUMPER-H2728TR/C2064R/H2728TR12" datasheet.pdf
CONN HEADER 11POS .100" SGL GOLD datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SDIP datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 18-72VIN 05VOUT datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 9-18VIN 3.3VOUT datasheet.pdf
RES 180 OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CBL 10POS 0.5MM JMPR TYPE A 5" datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
RES 20.5K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 187K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf