Bel Fuse Inc. CN1020A22G19SN-040
CN1020A22G19SN-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A22G19SN-040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 19C 19#16 S BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A22G19SN-040.pdf
Availability of CN1020A22G19SN-040
QUANTITY
CN1020A22G19SN-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A22G19SN-040
Internal Part NumberEIS-CN1020A22G19SN-040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A22G19SN-040
Related LinksCN1020A22, CN1020A22G19SN-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A22G19SN-040 Details Description
Related parts for CN1020A22G19SN-040
CONN EDGECARD 10POS .100 DIP SLD datasheet.pdf
SENSOR PROX NC 12-24VDC 7MM datasheet.pdf
FIXED IND 68UH 1.7A 62 MOHM TH datasheet.pdf
RES SMD 270 OHM 1% 1/5W 0805 datasheet.pdf
ROUND SPACER M3 PVC 19MM datasheet.pdf
CONTROL TEMP REL OUT 24V 18-36V datasheet.pdf
IC TOUCH CTRLR 44QFN datasheet.pdf
PWRBLADE RA REC datasheet.pdf
LED ASSY RA 3MM GREEN DIFF datasheet.pdf
FLOATSWITCH HORZ 1A NO/NC NYLON datasheet.pdf
SENSTHERMOHD3 40C 6W BREAK datasheet.pdf