Bel Fuse Inc. CN1021A14G15P9Y240
CN1021A14G15P9Y240 picture photo
Mfg. Part Number
CN1021A14G15P9Y240
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 15C 15#20 P BY RECP WC
Datasheet Download
CN1021A14G15P9Y240.pdf
Availability of CN1021A14G15P9Y240
QUANTITY
CN1021A14G15P9Y240 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1021A14G15P9Y240
Internal Part NumberEIS-CN1021A14G15P9Y240
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1021A14G15P9Y240
Related LinksCN1021A14, CN1021A14G15P9Y240 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1021A14G15P9Y240 Details Description
Related parts for CN1021A14G15P9Y240
JUMPER-H1500TR/A3049B/X 8" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .156 EYELET datasheet.pdf
IC BUFF/CONVERTER HEX 16SOIC datasheet.pdf
RES 100 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
OSC XO 14.31818MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
RES 3.97K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 25POS GOLD datasheet.pdf
CONN HEADER 34POS T/H R/A datasheet.pdf
CONN RECEPT 2MM DUAL STR 22POS datasheet.pdf
CONN PLUG 31POS INLINE PIN datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 101W datasheet.pdf