Bel Fuse Inc. CN1021A18G08P8-240
CN1021A18G08P8-240 picture photo
Mfg. Part Number
CN1021A18G08P8-240
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 8C 8#12 P BY RECP WC
Datasheet Download
CN1021A18G08P8-240.pdf
Availability of CN1021A18G08P8-240
QUANTITY
CN1021A18G08P8-240 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1021A18G08P8-240
Internal Part NumberEIS-CN1021A18G08P8-240
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1021A18G08P8-240
Related LinksCN1021A18, CN1021A18G08P8-240 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1021A18G08P8-240 Details Description
Related parts for CN1021A18G08P8-240
CONN HEADER .100 1ROW R/A 3POS datasheet.pdf
CAP CER 470PF 100V X7R 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
RES 931K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN datasheet.pdf
IC MOTOR DRIVER PAR 16VCT datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X15MM XCUT T766 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X35MM L-TAB datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 13POS CABLE PIN datasheet.pdf
RELAY GEN PURP datasheet.pdf
CONN FPC/FFC 37POS .3MM datasheet.pdf