Bel Fuse Inc. CN1021A20G28P9Y040
CN1021A20G28P9Y040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1021A20G28P9Y040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 24#20 4#12 P BY RECP LC
Datasheet Download
CN1021A20G28P9Y040.pdf
Availability of CN1021A20G28P9Y040
QUANTITY
CN1021A20G28P9Y040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1021A20G28P9Y040
Internal Part NumberEIS-CN1021A20G28P9Y040
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1021A20G28P9Y040
Related LinksCN1021A20, CN1021A20G28P9Y040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1021A20G28P9Y040 Details Description
Related parts for CN1021A20G28P9Y040
RES SMD 1.3 OHM 5% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CONN ADAPTER PLUG/PLUG 20POS 2MM datasheet.pdf
BAG 4150 METAL IN 3MIL 12X16 datasheet.pdf
MOSFET STAGE BOOST 500V V1-B datasheet.pdf
ADAPTER MINI-SD TO SD 9PIN GOLD datasheet.pdf
IC FPGA 177 I/O 144FBGA datasheet.pdf
EXL UNITIZED WHEEL 1-1/2" 6A MED datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM R-TAB datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 5V 10W datasheet.pdf
RES SMD 2 OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf