Bel Fuse Inc. CN1021A22G19P8-000
CN1021A22G19P8-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN1021A22G19P8-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 19C 19#16 P BY RECP LC
Datasheet Download
CN1021A22G19P8-000.pdf
Availability of CN1021A22G19P8-000
QUANTITY
CN1021A22G19P8-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1021A22G19P8-000
Internal Part NumberEIS-CN1021A22G19P8-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1021A22G19P8-000
Related LinksCN1021A22, CN1021A22G19P8-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1021A22G19P8-000 Details Description
Related parts for CN1021A22G19P8-000
TRANS PNP 100V 7A TO-220 datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 3A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 15V 50W datasheet.pdf
CAP ALUM 10000UF 20% 40V SCREW datasheet.pdf
CONV DC/DC 15W 18-75VIN 05VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 75W datasheet.pdf
RES 61.9K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
IND UPGDDEV OLDTO NEWSG 16K TG datasheet.pdf
CONN FFC BOTTOM 34POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM L-TAB datasheet.pdf
CAP FILM 7.5NF 5% 1000VDC RAD datasheet.pdf