Cinch Connectivity Solutions CPL-5226-20-NNN-79
CPL-5226-20-NNN-79 picture photo
Mfg. Part Number
CPL-5226-20-NNN-79
Brief Description
COUPLER 20 DB 6-18GHZ
Datasheet Download
CPL-5226-20-NNN-79.pdf
Availability of CPL-5226-20-NNN-79
QUANTITY
CPL-5226-20-NNN-79 Order Process
Ship out your order
Specifications of CPL-5226-20-NNN-79
Internal Part NumberEIS-CPL-5226-20-NNN-79
Coupler TypeStandard
Frequency6GHz ~ 18GHz
Coupling Factor20dB ± 1dB
Applications-
Insertion Loss0.6dB
Power - Max50W
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CPL-5226-20-NNN-79
Related LinksCPL-5226-, CPL-5226-20-NNN-79 Datasheet, Cinch Connectivity Solutions Distributor
CPL-5226-20-NNN-79 Details Description
Related parts for CPL-5226-20-NNN-79
DIODE ZENER 8.2V 1.5W SMA datasheet.pdf
SENSOR PRESS DIFF 10" H2O 4SIP datasheet.pdf
IC DUAL PERIPHERAL DRVR 8-SOIC datasheet.pdf
FAN AXIAL 119X25.5MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
SW SUBMINI SPDT .1A PIN PLNGR datasheet.pdf
PUNCH PIN HEAVY DUTY 8MM datasheet.pdf
Crystal 30.0000MHz 20ppm 8pF 30 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
CONN HEADER 13POS 3.81MM GREEN datasheet.pdf
IC EMI FILTER 6LINE ESD 12DFN datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X20MM L-TAB datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T766 datasheet.pdf
2.5 V to 5.0 V Micropower, Precision Series Mode Voltage References IC datasheet.pdf