Hammond Manufacturing CPR49SZPL
CPR49SZPL picture photo
Mfg. Part Number
CPR49SZPL
Manufacturer
Product Category
Rack Accessories
Brief Description
RAIL PANEL MT SQ HOLE 49"
Datasheet Download
CPR49SZPL.pdf
Availability of CPR49SZPL
QUANTITY
CPR49SZPL Order Process
Ship out your order
Specifications of CPR49SZPL
Internal Part NumberEIS-CPR49SZPL
ConditionNew & Unused, Original Sealed
3D ModelCPR49SZPL.dxf
Standard Package1
Category Boxes, Enclosures, Racks
FamilyRack Accessories
SeriesCPR
Accessory TypeRails
FeaturesFor 49" Panel (2 pieces)
For Use With/Related ProductsC2, C3, REFK Series
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CPR49SZPL
Related LinksCPR4, CPR49SZPL Datasheet, Hammond Manufacturing Distributor
CPR49SZPL Details Description
Related parts for CPR49SZPL
RES SMD 2.7 OHM 5% 1/10W 0402 datasheet.pdf
IDC CABLE - MDM40H/MC40M/X datasheet.pdf
PTC RESETTABLE 72V .650A RADIAL datasheet.pdf
FILTER 1-PHASE GENERAL EMI 20A datasheet.pdf
CAP CER 47PF 630V X7R 1206 datasheet.pdf
RES 31.6K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf