Vishay/Dale CRA04S04322K0JTD
CRA04S04322K0JTD picture photo
Mfg. Part Number
CRA04S04322K0JTD
Brief Description
RES ARRAY 2 RES 22K OHM 0404
Datasheet Download
CRA04S04322K0JTD.pdf
Availability of CRA04S04322K0JTD
QUANTITY
CRA04S04322K0JTD Order Process
Ship out your order
Specifications of CRA04S04322K0JTD
Internal Part NumberEIS-CRA04S04322K0JTD
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)22k
Tolerance±5%
Number of Resistors2
Number of Pins4
Power Per Element62.5mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Applications-
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case0404 (1010 Metric), Convex
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Height0.018" (0.45mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CRA04S04322K0JTD
Related LinksCRA04S04, CRA04S04322K0JTD Datasheet, Vishay/Dale Distributor
CRA04S04322K0JTD Details Description
Related parts for CRA04S04322K0JTD
IC OPAMP GP 5MHZ RRO 14DIP datasheet.pdf
RES SMD 402K OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
CONN HEADER .100 DUAL STR 20POS datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK 5.08MM 7POS PCB datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 250W datasheet.pdf
CAP FILM 3.3UF 10% 600VAC SCREW datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 2.5A 790 MOHM TH datasheet.pdf
IC REGISTER OCTAL D 20CERDIP datasheet.pdf
HEATSINK 54X40X9.5MM XCUT T766 datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM XCUT datasheet.pdf
LED COB 16.8W 2030LM 19MM SQ SMD datasheet.pdf