Vishay/Dale CRA04S04330R0JTD
CRA04S04330R0JTD picture photo
Mfg. Part Number
CRA04S04330R0JTD
Brief Description
RES ARRAY 2 RES 30 OHM 0404
Datasheet Download
CRA04S04330R0JTD.pdf
Availability of CRA04S04330R0JTD
QUANTITY
CRA04S04330R0JTD Order Process
Ship out your order
Specifications of CRA04S04330R0JTD
Internal Part NumberEIS-CRA04S04330R0JTD
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)30
Tolerance±5%
Number of Resistors2
Number of Pins4
Power Per Element62.5mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Applications-
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case0404 (1010 Metric), Convex
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Height0.018" (0.45mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CRA04S04330R0JTD
Related LinksCRA04S04, CRA04S04330R0JTD Datasheet, Vishay/Dale Distributor
CRA04S04330R0JTD Details Description
Related parts for CRA04S04330R0JTD
DIODE ZENER 33V 200MW SOD323 datasheet.pdf
IC QUAD LINE RCVR LP 14SO datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 4V 20% 2910 datasheet.pdf
RES 28K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
AIR SLIDE ASSY. datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 18POS SKT datasheet.pdf
CONN RCPT 14POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
CONN ASSY TOP ENTRY 6POS M25 datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 630V X7R 1206 datasheet.pdf