Vishay/Dale CRA04S083130KJTD
CRA04S083130KJTD picture photo
Mfg. Part Number
CRA04S083130KJTD
Brief Description
RES ARRAY 4 RES 130K OHM 0804
Datasheet Download
CRA04S083130KJTD.pdf
Availability of CRA04S083130KJTD
QUANTITY
CRA04S083130KJTD Order Process
Ship out your order
Specifications of CRA04S083130KJTD
Internal Part NumberEIS-CRA04S083130KJTD
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)130k
Tolerance±5%
Number of Resistors4
Number of Pins8
Power Per Element62.5mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Height0.022" (0.55mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CRA04S083130KJTD
Related LinksCRA04S08, CRA04S083130KJTD Datasheet, Vishay/Dale Distributor
CRA04S083130KJTD Details Description
Related parts for CRA04S083130KJTD
IC DIG POT 10K 14-DIP datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 5MM 13 POS datasheet.pdf
12P MTA156 PSTD CONN 18AWG LF datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPST-NC 5A 125V datasheet.pdf
EMOW SILSD MON DC PSA datasheet.pdf
3P 8C 3W LEFT VERT XCHD HDR datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 6A SYNC 28QFN datasheet.pdf