Vishay/Dale CRA06E083130KJTA
CRA06E083130KJTA picture photo
Mfg. Part Number
CRA06E083130KJTA
Brief Description
RES ARRAY 4 RES 130K OHM 1206
Datasheet Download
CRA06E083130KJTA.pdf
Availability of CRA06E083130KJTA
QUANTITY
CRA06E083130KJTA Order Process
Ship out your order
Specifications of CRA06E083130KJTA
Internal Part NumberEIS-CRA06E083130KJTA
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)130k
Tolerance±5%
Number of Resistors4
Number of Pins8
Power Per Element62.5mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CRA06E083130KJTA
Related LinksCRA06E08, CRA06E083130KJTA Datasheet, Vishay/Dale Distributor
CRA06E083130KJTA Details Description
Related parts for CRA06E083130KJTA
IC FPGA 196 I/O 352MBGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .050 SMD datasheet.pdf
RES SMD 16K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
FIXED IND 200NH 24A 3 MOHM SMD datasheet.pdf
PANEL INDICATOR INCAND 28V AMBER datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
CAP CER 10PF 400VAC NP0 RADIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
FML CRD EDGE .100 62POS DR LOW P datasheet.pdf
2MM PITCH BATTERY REC ASSY 7P datasheet.pdf