Vishay/Dale CRA12E08322K0JTR
CRA12E08322K0JTR picture photo
Mfg. Part Number
CRA12E08322K0JTR
Brief Description
RES ARRAY 4 RES 22K OHM 2012
Datasheet Download
CRA12E08322K0JTR.pdf
Availability of CRA12E08322K0JTR
QUANTITY
CRA12E08322K0JTR Order Process
Ship out your order
Specifications of CRA12E08322K0JTR
Internal Part NumberEIS-CRA12E08322K0JTR
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)22k
Tolerance±5%
Number of Resistors4
Number of Pins8
Power Per Element125mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.200" L x 0.120" W (5.08mm x 3.05mm)
Height0.028" (0.70mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CRA12E08322K0JTR
Related LinksCRA12E08, CRA12E08322K0JTR Datasheet, Vishay/Dale Distributor
CRA12E08322K0JTR Details Description
Related parts for CRA12E08322K0JTR
MOSFET N-CH 30V 13A DIRECTFET datasheet.pdf
SENSOR FORCE SURF MOUNT 3.3LBS datasheet.pdf
IC SRAM 1MBIT 15NS 44TSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 42POS WALL MT W/PINS datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ24 25 OLIV datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.1MHZ 8TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 1PF 100V BP 1206 datasheet.pdf
RS 2.5 5MM PITCH 6POS NO KEYING datasheet.pdf
CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW datasheet.pdf