AVX Corporation CRB2A4E223JT
CRB2A4E223JT picture photo
Mfg. Part Number
CRB2A4E223JT
Brief Description
RES ARRAY 4 RES 22K OHM 0804
Datasheet Download
CRB2A4E223JT.pdf
Availability of CRB2A4E223JT
QUANTITY
CRB2A4E223JT Order Process
Ship out your order
Specifications of CRB2A4E223JT
Internal Part NumberEIS-CRB2A4E223JT
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)22k
Tolerance±5%
Number of Resistors4
Number of Pins8
Power Per Element62.5mW
Temperature Coefficient±250ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package0804
Size / Dimension0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Height0.020" (0.50mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CRB2A4E223JT
Related LinksCRB2A4, CRB2A4E223JT Datasheet, AVX Corporation Distributor
CRB2A4E223JT Details Description
Related parts for CRB2A4E223JT
OSC XO 12.000MHZ CMOS TTL SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC REG MULT CONFIG INV ADJ TO220 datasheet.pdf
RES SMD 360 OHM 5% 1/20W 0201 datasheet.pdf
FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf